به‌روز رسانی وب‌سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ بازی سپاهان- الاتحاد تکرار می‌شود؟

وب‌سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت بازی سپاهان اصفهان و الاتحاد عربستان را ‌روز‌رسانی کرده و آن‌را یک مسابقه «به تعویق افتاده» معرفی کرده است.

وب‌سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا وضعیت بازی سپاهان اصفهان و الاتحاد عربستان را ‌روز‌رسانی کرده و آن‌را یک مسابقه «به تعویق افتاده» معرفی کرده است. 

روز ۱۰ مهر ماه برابر با ۲ اکتبر قرار بود مسابقه دو تیم فوتبال سپاهان اصفهان و الاتحاد عربستان در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود که این دیدار به دلایلی که هنوز به صورت رسمی از سوی مقام‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام نشده لغو شد. 

پس از آن، وب‌سایت AFC در مقابل این بازی از عبارت «لغو شده» یا Canceled استفاده کرده بود. به این معنا که دیدار دو تیم ایرانی و عربستانی لغو شده است. 

اما در تازه‌ترین تحول پیرامون این مسابقه، این کنفدراسیون در وب‌سایت خود به جای کلمه «لغو شده» از عبارت «به تعویق افتاد» یا Postponed استفاده شده است. تغییری که می‌تواند به معنای تغییر نظر این کنفدراسیون و احتمال برگزاری مجدد آن بازی باشد.

در روزهای اخیر شایعات در خصوص درخواست مسئولان فدراسیون ایران و عربستان مبنی بر تکرار این بازی شدت گرفته است. 

روز گذشته هم هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران در گفتگو با خبرنگاران مدعی شده بود که مسئولان باشگاه الاتحاد عربستان اعلام کرده‌اند که از هر رایی که کمیته انظباطی AFC بدهد تبعیت خواهند کرد حتی اگر این حکم، تجدید بازی در اصفهان باشد. 

البته هنوز مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی در خصوص شرایط بازی برگزار نشده سپاهان و الاتحاد اظهار نظر نکرده و از آن زمان تاکنون تنها یک بیانیه از این نهاد عالی فوتبال در آسیا در این رابطه منتشر شده است. در بیانیه مذکور، ای اف سی تاکید کرده بود که بررسی در خصوص این مسابقه را کمیته مذکور ارجاع داده است.

منبع خبر

One thought on “به‌روز رسانی وب‌سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا؛ بازی سپاهان- الاتحاد تکرار می‌شود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *