ترفندهای شیک‌پوشی پاییزی: چطور جوراب‌شلواری بپوشیم؟

لباس‌های تابستانی را با پوشیدن جوراب‌شلواری زیر آن‌ها زمستانی کنید. تاپ‌ها، دامن‌های کوتاه، و تی‌شرت‌ها همگی مناسب‌اند. سامانتا براون، که شغلش انتخاب لباس و طراحی ظاهر چهره‌های مشهور است، می‌گوید: «جوراب‌شلواری را می‌توان با هر قد دامن یا پیراهن پوشید و با شلوارکی از پارچه‌های زمستانی مانند تویید و چرم نیز عالی به نظر می‌رسد.» او با پوشیدن جوراب‌شلواری بافت‌دار، بلوز یقه اسکی، یا ژاکت کشمیری، شلوارک چرمی مورد علاقه‌اش را به لباس زمستانی تبدیل می‌کند.

جوراب‌شلواری‌های مشکی شیک‌ترند و پاها را بلندتر نشان می‌دهند. همچنین، به هر ظاهری می‌آیند.

انتخاب رنگ‌های روشن لزوما ممنوع نیست، اما نمونه‌هایی مانند جوراب‌شلواری سفید به‌راحتی ممکن است سبک لباس شما را شبیه به لباس دختربچه‌های دانش‌آموز نشان دهد.

هر تصمیمی که می‌گیرید، قانون کلی این است که جوراب‌شلواری را با رنگ‌بندی لباس هماهنگ کنید. این کار به منسجم نگه‌داشتن ظاهر کمک می‌کند.

شیک کردن ظاهر زمستانی با پوشیدن جوراب‌شلواری ممکن است سرگرم‌کننده باشد، اما به هر چیزی نباید پاسخ مثبت داد. وتریچ می‌گوید یکی از اشتباه‌ها این است که شلوار جین با جوراب‌شلواری ست شود. گرچه نشان دادن بافت جوراب‌شلواری زیر قسمت‌های پاره شلوارهای جین وسوسه کننده است، این دو به‌علت جنس متفاوتی که دارند به یکدیگر ساییده می‌شوند و ظاهر شخص و ایست شلوار روی بدن را خراب می‌کنند.

بزرگ‌ترین نگرانی براون در شیک‌پوشی جوراب‌شلواری مربوط به سایز است. او گفت: «مطمئن شوید که سایز جوراب‌شلواری درست باشد. نباید خیلی کشیده شود. یا اگر سایز خیلی بزرگ باشد، در اطراف مچ پا جمع می‌شود.»

منبع خبر

2 thoughts on “ ترفندهای شیک‌پوشی پاییزی: چطور جوراب‌شلواری بپوشیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *