“پاداش ۱۵۰ میلیون یورویی” برای پیوستن امباپه به رئال مادرید

"پاداش ۱۵۰ میلیون یورویی" برای پیوستن امباپه به رئال مادرید

کیلیان امباپه، مهاجم ملی‌پوش فرانسه در پایان فصل جاری باشگاه پاری سن ژرمن را ترک خواهد کرد. گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که امباپه در فصل آتی در پیراهن باشگاه صاحبنام رئال مادرید به میدان خواهد رفت.

آنگونه که برخی رسانه‌ها از جمله روزنامه تایمز گزارش داده‌اند، ملی‌پوش ۲۵ ساله فرانسه برای برداشتن این گام “پاداشی” دریافت خواهد کرد.

رئال مادرید برای آنکه امباپه را به خدمت خود درآورد، نیازی به پرداخت مبلغی به پاری سن ژرمن ندارد، چرا که اعتبار قرارداد این بازیکن با کارفرمای کنونی‌اش در پایان فصل جاری خاتمه می‌یابد.

بیشتر بخوانید

رسانه‌ها اما گزارش داده‌اند امباپه افزون بر حقوق کلانی که در صورت پیوستن به رئال مادرید دریافت خواهد کرد، “پاداشی” هم برای امضای قرارداد خواهد گرفت که بالغ بر ۱۵۰ میلیون یورو می‌شود.

گفته می‌شود که این مبلغ نه یک باره که در چند قسط در طی ۵ سال به این بازیکن معروف پرداخت خواهد شد.

در حالیکه بحث و گمانه‌زنی‌ها در مورد باشگاه آتی امباپه جریان دارد، نشریه ورزشی اسپانیایی مارکا گزارش داده که این ملی‌پوش فرانسوی قرارداد خود با رئال مادرید را امضا کرده و تصمیم خود را یک هفته پیش به ناصر الخلیفه، رئیس باشگاه کنونی‌اش، پاری سن ژرمن اعلام کرده است.

البته بحث پیوستن این مهاجم ۲۵ ساله به رئال مادرید، بحث تازه‌ای نیست. در سال ۲۰۲۲ میلادی نیز شایعات و گمانه‌زنی‌های فراوانی در این مورد مطرح بود. البته مادریدی‌ها در آن زمان ناگزیر بودند برای خریدن امباپه مبلغ هنگفتی به پاری سن ژرمن واریز کنند.

کیلیان امباپه که از بهترین مهاجمان فوتبال جهان محسوب می‌شود، از سال ۲۰۱۷ میلادی در خدمت باشگاه پاری سن ژرمن است و تا کنون (۲۱ فوریه ۲۰۲۴) در ۲۵۵ بازی‌ که برای این تیم انجام داده، مجموعا ۲۰۷ گل به ثمر رسانده است.  بیلان او در تیم ملی فرانسه نیز شایان توجه است: ۴۶ گل در ۷۵ بازی ملی برای “خروس‌ها”.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *