موزه‌ای در رومانی راز اکسیر جادویی عشق را برای بازدیدکنندگانش فاش می‌کند

موزه‌ای در رومانی راز اکسیر جادویی عشق را برای بازدیدکنندگانش فاش می‌کند

موزه داروسازی شهر کلوژ نپوکا در رومانی، با برگزاری جلساتی برای بازدیدکنندگان خود، به آن‌ها یاد می‌دهد چطور معجون جادویی عشق را بسازند.

آیا عشق در رابطه شما از بین رفته است؟ یا به دنبال اغوا کردن شخص خاصی هستید؟

شاید دوای درد شما در موزه‌ داروسازی شهر کلوژ نپوکا باشد، جایی که دستورالعمل اکسیر عشق در آن مخفی شده است.

موزه‌ای در رومانی از طریق کارگاه‌هایی در زمینه ساخت معجون، از جادوی اکسیر عشق رونمایی کرد.

شاید تعجب کنید اما می‌توانید این معجون را خودتان با چهار قلم ادویه که در خانه اکثر ما پیدا می‌شود و مقداری شراب، بسازید.

دستور تهیه این اکسیر جادویی که بیش از ۲۰۰ سال قدمت دارد، بسیار ساده است و برای تهیه آن تنها به مقداری فلفل، فلفل گیلاسی که به آن پیمنتو نیز گفته می‌شود، هل و شکر نیاز دارید.

این مواد را باید در یک لیوان شراب کوچک با هاون خوب بکوبید.

بازدیدکنندگان از موزه داروسازی شهر کلوژ ناپوکا، نه تنها می‌توانند نگاهی اجمالی به تاریخ داروسازی داشته باشند، بلکه می‌توانند یک معجون‌ نیز در آزمایشگاه‌های موزه بسازند.

یکی از بازدیدکنندگان موزه می‌گوید :«من می‌خواهم این معجون را در خانه تهیه کنم. کنجکاو که بدانم آیا شوهرم تحت تاثیر این اکسیر قرار می‌‌گیرد یا خیر».

بیشتر بخوانید

یکی دیگر از حاضران با پوزخندی شیطنت آمیز می‌گوید :«من با این نقشه به اینجا آمدم تا بعد از اتمام این تجربه دوباره عاشق شوهرم شوم».

شما هم می‌توانید اکسیر عشق را در خانه بسازید و آن را روی شریک زندگیتان امتحان کنید. کسی چه می‌داند شاید عشق دوباره به زندگیتان بازگشت و یا عشقی که میان شماست بیشتر و بیشتر شد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *